שאלות נפוצות

יש לכם שאלה בנוגע לקנייה באתר או בקשר למוצרים שלנו?
חשבנו על כמה שאלות נפוצות עבורכם , לא מצאתם התקשרו לחנות ונשמח לענות לכם על כל שאלה.

זה תלוי, ישנם מוצרים גדולים או עדינים שדורשים הובלה מיוחדת או מחייבים התקנה ע"י היצרן. לכל קטגוריית מוצרים דמי משלוח שונים המפורטים באתר,שימו לב לתנאי המשלוח המפורטים בתגית התאור של המוצר שרכשתם.

נכון לעכשיו הקניות באתר הן בכרטיס אשראי בלבד. יש אפשרות להזין פרטי אשראי ולבצע הזמנה אלקטרונית . האתר מאובטח בתקן האבטחה הגבוה ביותר והקנייה בטוחה . אם בכל זאת אינכם רוצים להשאיר פרטי אשראי באינטרנט התקשרו לחנות לביצוע הזמנה טלפונית . 08-6550193

תלוי במוצר,ישנם מוצרים שיגיעו תוך 7 ימי עבודה כגון ברזים או טפטים ויש כאלו שיגעו עד 90 ימי עסקים כגון סלון איטלקי בצבע מיוחד שאינו קיים במלאי. בכל מקרה זמני האספקה הקובעים הם אלו המופרטים בתיאור המוצר.

הקנייה באתר מאובטחת ע"י פרוטוקול האבטחה הגבוהה ביותר כיום, והיא מהבטוחות ברשת. ביתא מתחייבת שלא לעשות כל שימוש נוסף בפרטי הקונה.

מיד לאחר שביצעתם הזמנה צוות המוכרנים שלנו מקבל התראה ודואג למשלוח או הזמנת הסחורה עבורכם.אם החסרתם פרט במילוי, או באם קיימת אפשרות נוספת עבורכם הצוות שלנו יצור אתכם קשר להשלמת הפרטים.

בוודאי .אם יש לכם כתובת אימייל החשבונית תשלח ישירות למייל שהזנתם בתהליך ההזמנה. אם תרצו לקבל חשבונית בדואר או בפקס דברו איתנו בטלפון 086550193